Hakkımızda

Hakkımızda

 Dental Implant Clinic olarak hastalarımızın ağız sağlığı için estetik ve konforlu kullanabileceği dişlere imza atmak öncelikli hedefimizdir. Çünkü ağızda yapılacak 1 mm’lik ufak bir değişikliğin içten bir gülümsemeye dönüşebileceğinin farkındayız.

Ağız ve Diş Sağlığı Tanı ve Tedavilerinde ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için vargücümüzle çalışırken
dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen ve bilimsel uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurum olma niteliğini taşımaktan mutluluk duymaktayız.8 yıldır İstanbul’da hizmet veren kliniğimiz Avrupa yakasında Bahçşehir  Akbatı Avm’nin olduğu dış kısımda yer almaktadır.Dental Implant Clinic ; belediye otobüsleri ve diğer toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul dışından gelen hastalar için hava yolu ulaşımı, şehir içi transfer ve konaklama konusunda da rehber yönüyle yardımcı olmaktayız.Yabancı hastalara kendi ana dillerinde hizmet verilmektedir.Yenilikçi ve yaratıcı yönüyle yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetleri sunuyoruz.